• Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Terk Edilen Arkadaşlarınıza Dikkat Edin

İnsanların hayatı her zaman heyecanlı olmaz. Bazı zamanlarda da üzüntü yaşanmaktadır. Bu hayatın bir döngüsüdür ve insanlar hayatlarında bazen mutlu olur, neşeli ve güler yüzlü olurken bazen de tam tersi olur. Bayan Escort Avcılar da dahil olmak üzere, insanlar aşık olduğunda ve gelecek hayalleri yaptığında her şey kendi istediği gibi olmaz. Hayatın akışında her zaman için bazen sevinçler ve üzüntüler olacaktır. Aşk insanların hayatlarına girdiğinde insanı her zaman mutlu etmeyecektir. Bazı zamanlarda da terk edilme ve üzüntü ile sonuçlanacaktır. Bu durumda siz ya da bir yakınınız bulunabilir. Yapmamanız gereken bazı davranışlarınız olacaktır. Eğer yakınınızda bir insan sevgilisi tarafından terk edildiğinde ve aşk acısı çekiyorsa o zaman ona yapmamanız gereken bazı davranış şekilleri olacaktır.

Klişe Olan Cümleler Kullanmayın

Hayatınız içerisinde terk edilen bir yakınınız olduğunda ona dememeniz gereken birçok cümle olacaktır. Mesela “sen daha iyilerine layıksın, elini sallasan ellisi, sana sevgilimi yok” tarzında cümlelerle onu teselli ettiğinizi düşünüyorsanız tamamen yanılıyorsunuz. Bu durum yakınınızın daha da üzülmesine neden olacaktır.

Üzülmesine Hatta Ağlamasına Engel Olmamalısınız

İnsan üzüldüğünde ve acı çektiği zaman hüzünlü olacaktır. Bu hüznü bırakın istediği gibi yaşasın. Sizler ona tutup hayatınız içerisinde üzülmesini engel olur ya da ağlamasına müsaade etmezseniz iyi olmayacak aksine kendisini daha kötü hissetmesine neden olacaktır. Sizler yanında olmalı ve duygularını dışa vurmasına izin vermeli, onun ağlamasını dindirmemelisiniz.

Boş Yere Umut Vermemelisiniz

İnsanların yaptığı en büyük hatalardan bir tanesi de şüphesiz ki terk edilmiş olan arkadaşa boş yere ve gerçek olmayan umutlar vermesidir. Bu umutlar içerisinde en yanlışları “ senin gibi bir aşık bulamaz, hatasını anlayacak ve geri dönecek, seni seviyor, naz yapıyor” tarzında olan cümleler onun kötü hissetmesine ve boş yere umutlanmasına neden olacaktır. Sonuçta boş yere verdiğiniz umut nedeniyle bir süre sonra hayal kırıklığı daha çok yaşayacaktır.

Kendi İlişkinizin Ne Kadar Mükemmel Olduğunu Anlatmayın

Acı çeken arkadaşınıza kesinlikle sizin ilişkiniz içerisinde ki mutluluk, sevinç ve huzuru ona anlatmamalısınız
  • Yorum Bulunamadı.