• Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Sekste Güzel Koku

Merhaba arkadaşlar. Avcılar Escort sayfamızın blog köşesine hoş geldiniz. Siz beylerin yoğun istekleri üzerine bugün sizlere seks hakkın da bilmeniz gereken bir bilgi daha sizler için paylaşacağım. Bir kaç sayfa ziyaretçilerimizin söylediklerine göre burada sizler için yazılan blog yazıları sizlerin günlük hayatınız da fazlasıyla işine yarıyormuş ve genel olarak hayatınıza yansıtabiliyormuşsunuz. Bende bunu dikkate alarak sizlerin işine yarayacak bir bilgiyi sizlere vermek istedim. Sizlerin değerli vakitlerini çalmadan ve daha fazla vakit kaybetmeden konuya girmek istiyorum sizler de , sizin için yazmış olduğum bu blog yazıma sadece bir kaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacak ve emin olabilirsiniz ki seks hayatınıza bir katkısı olacaktır.

Arkadaşlar öncelikle seks içerisin de bayanların yaşamak istediği zevkli duygular ve fanteziler vardır mesela biz erkeklerin istediği gibi. Nasıl bizler ön sevişmeden , oral seksten hoşlanıyorsak onlardan oral seksten , boyun öpmekten gibi fantezilerden zevk alıyorlar ve biz erkeklerin hem sekse hem de onlara önem vermemizi beklerler. Eğer hem bayanlara hem de sekse önem verirsek emin olabilirsiniz ki harika bir seks deneyimi yaşamış olursunuz.

Sekste temizlikte fazlasıyla önemlidir arkadaşlar. Mesela bayanlar bu konuda çok hassastırlar. İlişkiye girmeden önce bir güzel duş alırlar, vücut temiziklerini yaparlar , saçlarını, tırnaklarını vs. sizlere güzel görünmek için her şeyi yaparlar. Bunun karşılığında da seks sırasın da siz beylerden de sekse temiz bir şekil de girmenizi isterler . Yapmanız gereken aslın da sizlerin de çok basit. Mesela duş almak , diş fırçalamak ve güzel koku. Yani parfüm gibisinden güzel kokular sıkmanız yeterli olacaktır. Parfüm derken öyle ucuz 5 liralık pazar parfümü değil tabi ki sizleri kaliteli kılacak ve seksi bir kokuyu tercih etmeniz bayanlar üzerin de fazlasıyla etkili olacaktır. Bu şekil de hem seksten sizler zevk almış olursunuz hem de bayan yatak arkadaşlarınız ilişkiden ve sizlerden zevk almış olursunuz. Güzel koktuğunuz için bayanlar sizi bırakmak istemeyecek ve seksi uzun bir süre sürdürmek isteyeceklerdir. Benim sizlere anlatacaklarım bu kadar arkadaşlar umarım seks hayatınız da işinize yarar.
  • Yorum Bulunamadı.