• Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Seks Öncesi Partnerlerle Neler Yapılabilir

Avcılar Escort sayfamızın blog köşesine hoş geldiniz arkadaşlar. Bugün sizlerin yine işine yarayacak ve gerçek hayatına yansıtabileceği bir konuyu sizlerle paylaşarak sizlere seks konusun da önemli bir yardım da bulunmak istiyorum. Konumuz ise "Seks Öncesi Partnerle Neler Yapılabilir" olacak. Evet arkadaşlar bir çoğunuz direk seks yapmak isteyebilir bir çoğunuz seks öncesi yatak arkadaşınızla yani partnerinizle önce biraz zaman geçirmek daha sonrasın da birliktelik yaşamak isteyebilirsiniz. Bu yüzden bu yazacaklarım hem erkeklere hem de bayanlara fazlasıyla yardımcı olacaktır. Sizler de seks yapacaksanız ya da yakın zaman da seks yapmaya hazırlanıyorsanız eğer fazla değil sadece bir kaç dakikanızı ayırarak bu blog yazımı okumanızı tavsiye ediyorum sizlere.

Arkadaşlar öncelikle ilişkiye gireceğiniz partnerinizle seks öncesi zaman geçirmek hem sizlerin onu hem de onun sizi tanımasın da fazlasıyla sizlere yardımcı olacak bir konudur. O yüzden seks öncesi yatak arkadaşınızla bol bol vakit geçirmeniz benim sizlere vereceğim ilk bilgi olsun. Ne kadar partnerinizi tanıyorsanız seks sırasın da o kadar samimi ve zevkli bir ilişki yaşıyor olacağınızı bilmenizi isterim. Bunun için ona seks öncesi değer verin , seks öncesi onu tanımaya çalışın ve seks sırasında da nelerden hoşlandığını bilmeniz gerekir. Bu saye de seks sırasın da nelerden hoşlandığını biliyorsanız eğer sevdiği fantezileri seks sırasın da ona yansıtarak hem sizin seksten zevk almanızı hem de onun seksten zevk almasını sağlayabilirsiniz.

Bunun dışın da seks öncesi seks partnerinizi yemeğe götürüp birlikte yemek yiyerek vakit geçirebilirsiniz. Birlikte bir sinemaya gidebilir ya da televizyon , internet üzerinden filmler izleyerek birbirinize yaklaşabilir ve kaynaşabilirsiniz. Yağmur da beraber ıslanabilirsiniz. Ya da birlikte bir sahil yürüyüşü yapabilir , bir cafe de oturup zaman geçirebilirsiniz. Bu saye de birbirinizle seks yapma isteğiniz artacak ve bir an önce kendinizi yatakta bulmak isteyeceksiniz. Hem siz hem de partneriniz. Benim sizlere vereceğim bilgiler bu konu da bu kadar , bunları yaparak seks öncesi partnerinizle kaynaşabilir ve harika bir seks deneyimi yaşayabilirsiniz.
  • Yorum Bulunamadı.